Sklep miesny tadeusz gorski

Wizytówką sklepu mięsnego, czy te sklepu budzącego się sprzedażą nabiałów, w tym serów jest idealnie skrojony wybór, który zajmuje wzrok mężczyzn w sklepowych witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty zapraszają do obrotów, i jednocześnie dostarczają dowodów jakości. Co sprawić, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami danymi do krojenia zarówno wędlin, jak i serów. Stanowią wówczas ręczne krajalnice grawitacyjne, które zostały zaopatrzone w najnowsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta i urządzona jest w kanał drenażowy, a jeszcze podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem mogą stanowić oczyszczane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest dobrze ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

tłumaczenia przysięgłe kraków

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają zarówno na proste kiedy i higieniczne krojenie porcji wędlin, mięsa, a i serów. Idealnie przyznaje się do krojenia takich tworów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały zaopatrzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Jednak w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu dana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a oraz możliwość zapisu sposobu ich kładzenia w konfiguracji programów użytkowych. Można układać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków samego materiału do 4 stosów sam wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede każdym w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została wytworzona z najwyższej wartości materiałów, a prosto z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia zezwalają na usprawnienie pracy do właściwego produktu. Dodatkowo urządzona istnieje w stół dany do przechowywania pokrojonych plasterków.