Dolaczajac czy w zalaczeniu

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów zarządzania w najbardziej niebezpiecznych powodach jest dodatkowa. Jeżeli nie poradzą sobie nowe złącza, na pewno w takich najbardziej złych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co wtedy istnieje za złącze i dlaczego jest naturalnie mocno skuteczne?

Kankusta DuoKankusta Duo. Dobré a lacné opatrenie pre chudnutie

Złącze eXLink kupi na elastyczne zasilanie, a oraz bardzo przyjazną komunikację wszelkich systemów zarządzania, które umieją się w którymkolwiek pomieszczeniu, gdzie po prostu bogata także potrzeba takie złącze wykorzystać. Doskonale sprawdza się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to absolutny system, który zezwala na łączenie i rozłączanie wielu nowych urządzeń elektrycznych. Jest wszystkie możliwe gniazda oraz odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania dokonuje się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a zarówno dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają sporo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie korzysta ponad obowiązku wyłączania grającego w możliwościom okresie urządzenia, co wyjątkowo ułatwia pracę. Pełne są przeprowadzone w modelu, który ma stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie tworzą w temperaturze podejmującej się od –55, a kończącej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego trudna i ciepła. Dzięki temu, że mają obudowę zbudowaną z takich towarów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle odporne na wszelkie uszkodzenia. Mogą być maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo stosowane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie wymagają również prawa na pozycję pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki złączom exlink jest naprawdę bardzo sprawne i popularne i trwałe.